उपनिर्वाचन: मत परिणाम आउने क्रम जारी (परिणाम सहित)
शनिबार सम्पन्न उपनिर्वाचनको मत परिणाम आउने क्रम जारी छ । प्रतिनिधिसभा सदस्यका लागि भएको एक मात्र क्षेत्र कास्की–१, मा सत्तारुढ नेकपाले अग्रता लिएको छ ।
भक्तपुर–१, (क)मा प्रतिपक्षी कांग्रेसले अग्रता लिएको छ भने वडाध्यक्षहरुको मतपरिणाम मिश्रित छ ।
घोराही नगरपालिका–६ (दाङ)
कांग्रेस, ताराबहादुर डीसी १२१८ (विजयी)
नेकपा सुरेशबहादुर केसी, १११७
सुनर्या गाउँपालिका–१ (बैतडी)
कांग्रेस, गजेन्द्रबहादुर चन्द – २१९ (विजयी)
नेकपा, धनबहादुर चन्द २१५
प्यूठान नगरपालिका–२, (प्यूठान)
नेकपा, मुक्ति पोखरेल–११२७ (विजयी)
कांग्रेस, मोहन सिंह विष्ट–८४३
मालारानी गाउँपालिका–३ (अर्घाखाँची)
कांग्रेस, शोभाकर खनाल १०५९ (विजयी)
नेकपा, यामलाल खनाल १०५३
हरिपूर्वा नगरपालिका–१ (सर्लाही)
समाजवादी पार्टी, श्यामबाबु राय ३४७ (विजयी)
राजपा, रामविश्वास राय ३२८
खैरहनी नगरपालिका–४ (चितवन)
कांग्रेस, देवबहादुर बस्नेत ११३८ (विजयी)
नेकपा, वेदबहादुर अधिकारी, ९८६
खैरहनी नगरपालिका–५ (चितवन)
कांग्रेस, प्रतिमा बस्नेत कार्की ८४२ (विजयी)
नेकपा, पुननारायण प्र्रधान ७५६
धुलिखेल नगरपालिका–२ (काभ्रे)
नेकपा, देव कोइराला ८६७ (विजयी)
कांग्रेस, दणबहाुदर खत्री ५८२
सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका–५ (पर्सा)
समाजवादी, रुपलाल यादव १०३१ (विजयी)
कांग्रेस, अशेश्वर यादव ८१९
गढीमाई नगरपालिका–२ (रौतहट)
कांग्रेस, दीपेन श्रेष्ठ ७७१ (विजयी)
नेकपा ५९६
थबाङ गाउँपालिका–१ (रोल्पा)
नेकपाका जनकबहादुर बूढामगर १७४ (विजयी)
कांग्रेसका कमलबहादुर रोका मगर– २६
कुमाखमालिका गाउँपालिका–५ (सल्यान)
नेकपा, धर्मे बूढाथोकी ७९२ (विजयी)
कांग्रेस, २५१
सुन्दर बजार नगरपालिका–२ (लमजुङ)
नेकपा, नवीन कुमार श्रेष्ठ ९९३ (विजयी)
कांग्रेस, प्रकाश सेढाएँ ४८२
बडिगाड गाउँँपालिका–२ (बागलुङ)
नेकपा,ढालप्रसाद शेरचन –७०७ (विजयी)
कांग्रेस, डिलबहादुर राना –४१२
बौदिकाली गाउँपालिका–५ (पूर्वी नवलपरासी)
नेकपा, खिमबहादुर खरूमगर–३६७ मत (विजयी))
कांग्रेस, तुल बहादुर राना २३१
रुरु गाउँपालिका–६ (गुल्मीे)
नेकपा, गिरीप्रसाद सिँजाली ८०२ (विजयी)
कांग्रेस, वेदप्रसाद दर्लामी, ७२७
खाँदबारी नगरपालिका–३ (संखुवासभा)
नेकपा, भरतकुमार घिमिरे ७९६ (विजयी)
कांग्रेस, विक्रम गुरुङ ४६७
दक्षिणकाली नगरपालिका–३ (काठमाडौं)
नेकपा, शिवभक्त वलामी ६१८ (विजयी)
कांग्रेस, जयशंकर केसी २७८
धनपालथान–२ मोरङ
कांग्रेस, नारायणप्रसाद साह १७०१ (विजयी)
नेकपा, पंकज मण्डल १४९७
शिवराज नगरपालिका–१० (कपिलवस्तु)
राजपा, मञ्जु मिश्र–८६८ (विजयी)
कांग्रेस, देव भारती–४६५
सोकला गाउँपालिका–३, खोटाङ
नेकपा, शिवकला राई–३९१ (विजयी
कांग्रेस, शुक्रबहादुर तामाङ–३७४